1) Vystavovatelé BRNO 2000
Medal Číslo
Number
NumerStát
Country
LandPříjmení a jméno
Name
(Pseudonym)Třída
Class
KlasseNázev exponátu
Title, TitelA 101
CZ
ČESKÁ POŠTA s.p.
A 1
Oficiální expozice
A 102
CZ
POŠTOVNÍ MUZEUM
A 1
Oficiální expozice
A 201
TR
Franco Davit
A 2
French Levant 1840 -1870.
A 202
NL
Klein J.L. Hans
A 2
Stamps of Czechoslovakia 1918-1938.
A 203
CZ
Pytlíček Ludvík
A 2
Československo 1918-39.
A 301
CZ
Bláha Petr
A 3
Polní pošta čs. legií 1914-1920.
A 302
CZ
Brendl Lumír
A 3
Z temna k národnímu probuzení a vzniku ČSR
A 303
CZ
Dražan Vladimír
A 3
Československá měnová reforma 1953
A 304
USA
Hahn Henry
A 3
Czechoslovakia - the first republik (1918-38).
A 305
USA
Chesloe Charley
A 3
Rytiny a kresby K.Seizingera a B.Heinze.
A 306
NO
Kapelrud Ingolf
A 3
NICOLAUS COPERNICUS
A 307
CZ
Karásek Jan
A 3
Československo - letecká pošta 1920-1939
A 308
A
("Miri")
A 3
Race in Space
A 309
CZ
Pittermann Pavel
A 3
Jugoslávie 1918-1921 A 310
CZ
SSČSZ - sekce ČR
A 3
Známky a celiny ČR - možná specializace
A 311
CZ
Stupka Jiří
A 3
T.G.MASARYK 1920
A 312
SK
Šablatúra Svätopluk
A 3
POZOR FALZUM!
A 313
SK
Šablatúra Svätopluk
A 3
POZOR FALZUM!
A 314
CZ
Vaníček Vít
A 3
Poštovní historie rakouského válečného námořnictva.
A 315
CZ
Petrásek Jaroslav
A 3
Český a československý olympismus I.- III.díl
2) Vystavovatelé BRNO 2000
Medal Číslo
Number
NumerStát
Country
LandPříjmení a jméno
Name
(Pseudonym)Třída
Class
KlasseNázev exponátu
Title, TitelB 101
CZ
Babák Vladimír
B 1
Československo II. (1945-1992).
80
V
B 103
USA
Fischmeister L.V.
B 1
Czechoslovakia 1918-1945.
88
LV
SP - 10
B 104
GB
Gorge Ernst
B 1
TGM 1920-1927.
80
V
B 105
GB
Gorge Ernst
B 1
Alegorie 1920-1923.
75
LS
B 106
CZ
Grozs Otto
B 1
Ukázka ze speciální sbírky ČSR 1918-1935.
90
G
B 107
S
Hedbom Gösta
B 1
Czechoslovakia SO 1920.
75
LS
B 108
USA
Chesloe Charley
B 1
Východní Slezsko 1938-45
80
V
B 109
NL
Klein J.L. Hans
B 1
The Allegoric issues of Czechoslovakia.
90
G
SP - 40
B 110
CZ
Klim Jan
B 1
Československo - emise Hradčany.
88
LV
SP - 15
B 111
CZ
Klusáček Ladislav
B 1
Československo po roce 1945.
77
LS
B 112
FIN
Korhonen Markku
B 1
Tschechoslowakei, Hradschin Ausgabe 1918-1920.
79
LS
B 113
CZ
Košťál Václav
B 1
Osvobozená republika - deskové vady, retuše.
78
LS
B 114
CZ
Liška Leopold
B 1
Československo 1918-1939
73
S
B 115
SK
Malík Peter
B 1
Československo po roku 1945
78
LS
B 116
CZ
Mann Miloslav
B 1
Československo 1918-1928.
73
S
B 117
CZ
Moliš Zdeněk
B 1
Jubilejní a dobročinné 1919, Jan Hus 1920.
85
LV
B 118
D
Müller Heinz H.
B 1
Tschechoslowakei 1918-1920.
71
S
B 119
CZ
Novobilský Radomír
B 1
Československo - 1923-1928
92
G
SP - 7
B 120
CZ
Pospíšil Bohumír
B 1
Osvobozená republika - ukázky ze specializované a studijní sbírky.
80
V
B 121
CZ
Přívozník Josef
B 1
Československo 1945-1953
85
LV
B 122
CZ
Ptáček Milan
B 1
Československá měnová reforma 1953
71
S
B 123
CZ
Rozhoň Martin
B 1
Hradčany 1918-1920.
81
V
B 125
CZ
Stupka Jiří
B 1
Holubice a OR 1920.
90
G
B 126
CZ
Škaloud Jiří
B 1
Příčkové typy u V. kresby emise Hradčany.
89
LV
SP- 39
F
B 127
CZ
Večeřa Zdeněk
B 1
Československo, od osvobození do roku 1951 .
85
LV
B 128
USA
Verner Jaroslav
B 1
CZECHOSLOVAKIA 1918-1938: Highlights of a specialized collection.
88
LV
B 129
D
Wilhelms Georg
B 1
Moderne Tschechoslowakei 1943-1983.
81
V
B 130
D
Wilhelms Georg
B 1
Tschechoslowakei, "Die Hradschin - Ausgabe".
87
LV
B 131
CZ
Franc Dušan
B 2
Perfiny z území Československa.
77
LS
B 132
SK
Píša Július
B 2
Perfíny z územia Československa.
75
LS
B 201
CZ
Bělina Miroslav
B 2
New Zealand, výplatní vydání 1898-1952.
74
S
B 202
CZ
Bystrov Alexandr
B 2
Dánsko č. 1 a 2.
91
G
SP - 41
B 204
D
Haase Siegbert
B 2
Böhmen und Mähren.
82
V
B 205
USA
Chesloe Charley
B 2
Slovensko 1938 - 1945.
80
V
B 206
CZ
Kalabza Miloslav
B 2
Polsko po roce 1918.
81
V
B 207
CZ
Killinger František
B 2
Portugal 1853-1895.
73
S
B 208
CZ
Killinger František
B 2
Portugal 1912-1945, emise CERES.
67
SB
B 209
CZ
Klika Jaromír
B 2
IRSKO (Svobodné).
80
V
B 210
CZ
Klika Jaromír
B 2
Nizozemsko.
77
LS
B 211
CZ
Liška Leopold
B 2
Rakousko 1850-1867.
73
S
B 212
CZ
Maleček Jaroslav
B 2
Německo 1945-1948.
70
S
B 213
LX
Mayer Robert
B 2
Luxembourg: Caritas et precurseurs 1906-1940.
71
S
B 214
CZ
Mikulčák Jan
B 2
Rakousko - Uhersko : emise roku 1908.
80
V
B 215
CZ
Ondruška Ladislav
B 2
Polsko 1918 - 1939.
75
LS
B 216
SK
Piszton Otto
B 2
Perfíny Maďarska.
69
SB
B 218
CZ
Radosta Petr
B 2
Velká Británie 1840 - 1896.
72
S
B 219
CZ
Sollich Pavel
B 2
Bosna a Hercegovina.
80
V
B 220
CZ
Svojitka Josef
B 2
HELVETIA 1854-1907.
77
LS
B 221
CZ
Vomela Jindřich
B 2
Montenegro 1874 -1900.
85
LV
B 222
LU
"Barthel Henri
B 2
Suisse: 1850 - 1900 Bundesmarken + Helvetia .
80
V
B 223
GB
Campbell John
B 3
The Berlin Packetfahrt Private post 1884 - 1929.
81
V
B 301
P
Bartke Jerzy
B 3
Pre Stamp Postmarks used on Polish Territories under Austrian rule in the free City of Cracow.
75
LS
B 302
CZ
Bláha Václav
B 3
Poválečná poštovní razítka na území Čech, Moravy a Slezska po 2. světové válce.
73
S
B 304
D
Cermak Vladimir
B 3
Postsendungen in der Slowakei nach Kriegsende.
79
LS
B 305
M
Cornides Sándor
B 3
Sendings to Hungary from the indipendent Slowakian.
83
V
B 306
CZ
Červinka Miloš
B 3
Historie poštovnictví na Děčínsku .
80
V
B 307
CZ
Číhal Jaromír
B 3
Polní pošta čs. jednotek za II. světové války.
71
S
B 308
CZ
Čmelík Zdenek
B 3
Francie "Poštovní historie franc. razítek rok 1730-1860.
73
S
B 309
RU
Deviatin Anatoliy
B 3
Kinds of Postal sendings service, postal service of Russia and USSR
80
V
B 310
GB
Duggan John
B 3
Berlin München Rohrpost to 1945.
nedošel
B 311
M
Filep László
B 3
Franking variation of CSR.
80
V
B 312
USA
Green Richard
B 3
Prephilately of Austria with speciale emphasis on Moravia.
75
LS
B 313
D
Hammer Jürgen
B 3
Brünn-Brno, Hauptstadt Mährens.
86
LV
SP - 18
B 314
GB
Hornung Otto
B 3
Postal History of the Carpatho - Ukraine.
91
G
SP - 24
B 315
GB
Hornung Otto
B 3
Branch Offices of Istanbul.
90
G
B 317
NL
Klein J.L. Hans
B 3
The postal history of the Kingdom of Bohemia.
95
LG
P - 6
B 318
B
Leppä August
B 3
Estonian Postal History 1914 - 1945.
75
LS
B 319
CZ
Neumann Josef
B 3
Francouzská poštovní razítka do roku 1900.
77
LS
B 320
D
Nuyken Günter
B 3
Ungar - Inflation 1945 - 46.
78
LS
B 321
D
Nuyken Günter
B 3
Die Blauhelme im Nahen Osten 1956 - 1967.
72
S
B 322
CZ
Oliva Josef
B 3
Historie poštovního provozu na Moravě od zač. 17. století.
70
S
B 323
SP
Page Juan E.
B 3
Zakarpatská Ukrajina.
79
LS
B 324
CZ
Petr Svatopluk
B 3
Rakouské Slezsko - poštovnictví 1785-1900.
86
LV
B 325
CZ
Pixa Václav
B 3
Instalace terminálů APOST u listovních přepážek na poštách jižních Čech 1994-1999.
70
S
B 326
CZ
Příkazský Michal
B 3
Protektorát Čechy a Morava.
86
LV
B 327
D
Rauch Walter
B 3
Postentwicklung im Protektorat Böhmen + Mähren.
81
V
B 328
D
Rauch Walter
B 3
Grenzveränderungen der ČSR 1938/39 und 1945/47.
81
V
B 329
USA
Riccio Dominick
B 3
Postal history of Carpatho - Ukraine.
75
LS
B 330
IT
Santangelo Pietro
B 3
The Czechoslovakian legion in Italy and in Czechoslovakia.
86
LV
SP - 19
B 331
D
Seidl Rudolf
B 3
Das "bayerische" Sudetenland .
75
LS
B 332
A
Schindler Werner
B 3
Österreich 1867 - Die Brief und Fahrpost im Inland
91
G
SP - 14
B 333
P
Skibniewski Miroslaw
B 3
Post Offices of Gdansk Regency in 19-th Century.
86
LV
B 334
CZ
Šedivý Josef
B 3
Rakouské poštovnictví v Království českém.
73
S
B 335
CZ
Šmíd Antonín
B 3
Pražská potrubní pošta 1899-1945
85
LV
B 336
CZ
Špaček Karel
B 3
Vlakové pošty v Čechách 1851-1950 a jejich razítka.
78
LS
B 337
CZ
Štěrba Vratislav
B 3
Soukromá sběrna - poštovna PUSTEVNĚ - RADHOŠŤ.
70
S
B 338
NL
van Dooremalen Hans
B 3
Postal history of Brno up to 1869.
88
LV
SP - 38
B 339
USA
Verner Jaroslav
B 3
Czechoslovak Field Post in France, Italy and Slovakia
90
G
SP - 9
B 340
CZ
Vomela Jindřich
B 3
Brno - Brünn.
83
V
B 341
GB
Winters James Graham
B 3
Ceylon: Q.Viktoria Decimal Definitive Issues on Covers / Cards
81
V
B 342
CZ
Zoubek Roman
B 3
Státní pošta v Litomyšli 1892-1920.
80
V
B 343
CZ
Zronek Jindřich
B 3
Po stopách poštovní historie v Císařství rakouském 1587-1850
88
LV
SP - 35
3) Vystavovatelé BRNO 2000
Medal Číslo
Number
NumerStát
Country
LandPříjmení a jméno
Name
(Pseudonym)Třída
Class
KlasseNázev exponátu
Title, TitelB 401
CZ
Hořínek Milan
B 4
Celiny USA 1853-1923.
68
SB
B 402
RU
Ilyushin Alexandr
B 4
Stamped envelopes of Russian Empire (1848-1863)
87
LV
B 403
CZ
Morovics Tomáš
B 4
Celiny ČSR 1918-39 / Dopisnice.
87
LV
SP - 36
B 404
RU
Nikanorova Irina
B 4
Stamped envelopes of the USSR with advertisings.
78
LS
B 405
CZ
Reichsfeld Vilém
B 4
Celiny v Protektorátu Čechy a Morava.
81
V
B 406
CZ
Řezníček Zdeněk
B 4
100 leté korespondenční listky.
34
D
B 501
GB
Beith Richard
B 5
The Italian South Atlantic Air Mail service 1939-1941
86
LV
F
B 503
S
Hedbom Gösta
B 5
Czechoslovakia Air mail 1920-1939
85
LV
B 504
P
Kosmala Jacek
B 5
Airplane Services on the Polish Territories 1918-1939
89
LV
F
B 505
CZ
Oliva Josef
B 5
Československé letecké známky I. - III. emise 1920-39.
82
V
B 506
CZ
Pytlíček Ludvík
B 5
Československá letecká pošta 1870-1930, pionýrské lety.
89
LV
B 507
CZ
Stehlík Jiří
B 5
Letecké známky a dopisy ČSR 1. až 3. emise.
84
V
B 508
CZ
Vítovcová Irena
B 5
Letecká pošta sovětské okupační zóny a NDR 1945 - 1959.
nedošel
B 509
D
Wärtgen Konrad
B 5
Luftschiff LZ 129 "Hindenburg" und die Olympischen Spiele 1936 in Deutschland.
85
LV
B 550
CZ
Cacka Julius
B 5a
Rusko a kosmická spolupráce.
80
V
B 551
A
(SPACE)
B 5a
Erforschung des Weltraums.
89
LV
SP - 8
B 601
P
Dabek Rajmund
B 6
Heritage of Prehistoric Art and Art of Ancient East.
75
LS
B 602
A
Gerlach Alfonz
B 6
Das rote Kreuz.
70
S
B 603
A
Gotschi Rudolf
B 6
Das Rote Kreuz - Helfen ohne Grenzen.
86
LV
B 604
P
Gruszcznski Jerzy
B 6
Polacy za kregiem polarnym.
79
LS
B 605
FIN
Heino Raino
B 6
Weather - from Gods to Satellites.
nedošel
B 606
CZ
Horák Jiří
B 6
The Century of the Motorcar (Století automobilu).
90
G
SP - 23
B 607
SK
Jankovič Vojtech
B 6
Cycling - the World of Pedals.
82
V
B 608
SK
Jobek Marian
B 6
Toxikománia - cesta k záhube.
70
S
B 609
D
Karpinski Fritz
B 6
Das Internationale Olympische Komitee und die Olympische Bewegung.
79
LS
B 610
A
Mayerhofer Wilhelm
B 6
Byzantinische Kunst.
72
S
B 611
A
Mitschke Roland
B 6
Das Judentum - Ursprung bis Gegenwart.
84
V
SP - 20
B 612
SK
Osuský Peter
B 6
"Pre slávu športu" - Coubertinove roky (1894-1925).
87
LV
SP - 11
B 613
A
Pavelka Miloslav
B 6
Die ersten Beschreibstoffe und das Papier .
75
LS
B 614
A
Riedl Peter
B 6
Die Babenberger .
72
S
B 615
CZ
Rubišar Jaroslav
B 6
200 let vozidla na železné dráze..
78
LS
B 616
CZ
Schiller David
B 6
Lipsko - město veletrhů.
76
LS
B 617
D
Schlauch Helmut
B 6
Die Erforschung und Nutzung des Weltalls.
80
V
B 618
CZ
Slavík Václav
B 6
Panorama olympijské historie.
70
S
B 619
CZ
Slováček Zdeněk
B 6
Pod olympijsou vlajkou.
70
S
B 620
CZ
Svoboda Jiří
B 6
Od prvopočátku lyžování, po současnost.
74
S
B 621
SK
Urminský Alexander
B 6
Mince.
71
S
B 622
CZ
Váňa Vladimír
B 6
Kapitoly z historie esperanta.
86
LV
B 624
A
Wagner Reinhard
B 6
Erstens zu klein und zweitens zu gross.
83
V
SP - 21
B 626
A
Zimmermann Paul
B 6
Die Eisenbahn.
83
V
B 701
CZ
Kořínek Jiří
B 7
Kolek na území českých zemí 1854-1918.
91
G
SP - 32
B 702
CZ
Kořínek Jiří
B 7
Kolky v Československu 1918-1938.
85
LV
B 801
A
Riedl Peter
B 8
Prachtbauten der Jahrhunderte.
76
LS
B 802
A
Schiffbänker Franz
B 8
Oberösterreich (Maximumkarten MC)
70
S
B 803
A
Tancsos Karl
B 8
"Österreich - Geschite und Kunst".
71
S
B 905
SK
Bačová Zuzana
B 9
Ježíš Kristus
70
S
B 906
SK
Bárdová Silvia
B 9
Technika atletických disciplín.
75
LS
B 913
CZ
Bílý Ladislav
B 9
Železnice.
65
SB
B 901
CZ
Bystrov Simon
B 9
Světový pohár v kopané.
65
SB
B 914
CZ
Čupr Tomáš
B 9
Světoví malíři.
72
S
B 919
CZ
Hruška Roman
B 9
Lodě na vodě.
71
S
B 915
CZ
Hrušková Daniela
B 9
Kůň a jeho využití člověkem.
74
S
SP - 27
B 907
CZ
Hudeček Petr
B 9
Česká republika - deskové a jiné vady.
68
SB
B 920
CZ
Kiesl Petr
B 9
Země moravskoslezská.
72
S
SP - 28
B 916
CZ
Knoll Lukáš
B 9
Auta od A do Z.
71
S
B 908
CZ
Kolář Ladislav
B 9
Malá encyklopedie sportu.
65
SB
B 917
CZ
Kostřica Rom
B 9
Procházka Prahou.
72
S
SP - 29
B 909
CZ
Macoun Jakub
B 9
Cenné nálepky APOST České pošty.
74
S
B 918
CZ
Masaryk Ján
B 9
Galerie letectví.
72
S
B 910
CZ
Mikšl Martin
B 9
Den poštovní známky a Zimní pomoc 1943.
66
SB
B 911
CZ
Musil Michal
B 9
Savci
66
SB
B 912
SK
Rančák Daniel
B 9
Športy na ĺade.
70
S
B 902
CZ
Rozumek Lukáš
B 9
Hospodářská zvířata a jejich užitek pro člověka.
66
SB
B 921
CZ
Štefka Martin
B 9
Ohrožená příroda.
66
SB
B 903
CZ
Třeštík Petr
B 9
Z historie svitavské pošty (1918-1945).
77
LS
SP - 13
B 904
CZ
Vancl Jan
B 9
Historie letectví.
72
S
SP - 30
B 001
CZ
Beneš František
B 10
Československo 1918-1939.
82
V
B 002
CZ
Beneš František
B 10
Protektorát Čechy a Morava 1939-1945.
80
V
B 003
M
Boros Jenö
B 10
ORBIS - PICTUS (periodicals).
60
B
B 004
GB
Bradford Robert
B 10
"The Hradčany issue"
63
B
B 005
CZ
Černý Antonín
B 10
BOHEMIKA.
60
B
B 006
GB
Dubyniak Roman
B 10
The Austro-Hungarian Army in Ukraine Censor Handstamps 1914-1918.
73
S
B 007
GB
Duggan John
B 10
Graf Zeppelin Flights to England.
72
S
B 008
CZ
Dvořák Jiří
B 10
FilTest 2000.
83
V
B 009
CZ
Fencl Miloslav
B 10
zpravodaj "Poštovní nálepky".
37
D
B 010
CZ
Hamr František a Škaloud Jiří
B 10
Rukovět pro sběratele Hradčan - 2. Díl.
78
LS
B 011
CZ
Hauptman Miloš
B 10
Motýli PL 1217-25.
82
V
B 012
CZ
(POFIS)
B 10
Česká republika 1993-1999.
73
S
B 013
CZ
Krejčí Václav
B 10
Historie poštovnictví okresu Přerov.
70
S
B 014
CZ
MERKUR REVUE
B 10
MERKUR - REVUE odborný časopis.
83
V
B 015
M
Nikodém Gabriella
B 10
Sport - cancellings in Hungary 1910-1998.
65
SB
B 016
CZ
Okáč Zdeněk
B 10
KURÝR - metodický zpravodaj vedoucích KMF jižní Moravy.
60
B
B 017
GB
Page William Alexander + Králiček Vladimír J.
B 10
Military cards of the exiled Czechoslovak forces in France + G. Britain 1939-1945.
63
B
B 018
CZ
PRESSFIL CART s.r.o.
B 10
"Monografie poštovní historie Protektorátu Čechy a Morava (1939-1945)" - I.díl.
80
V
B 019
CZ
Punčochář Jaroslav
B 10
Příležitostná razítka s leteckými motivy z území Československa 1918 - 1997.
68
SB
B 020
CZ
Punčochář Jaroslav
B 10
Malý průvodce filatelií.
80
V
B 021
CZ
Punčochář Jaroslav
B 10
Výplatní otisky s leteckými motivy 1926 - 1999.
70
S
B 022
GR
Raftis Alkis
B 10
Dances of the Whole World in Stamps.
70
S
B 023
IT
Rigo Franco
B 10
Venice postal historie.
90
G
B 024
SP
Santaeugenia Grau Juan
B 10
CHECOSLOVAQUIA Revoluční známky a přetisky 1944/45 místní vydání
75
LS
B 025
CZ
Schödelbauer Vladimír
B 10
Časopis FILATELIE.
82
V
B 026
RU
Strygyn Andrey
B 10
Magazine "Mir marok" (World of stamps).
60
B
B 027
USA
Svoboda Ludvík Z.
B 10
The Czechoslovak SPECIALIST.
71
S
B 028
CZ
Svoboda Václav
B 10
Česká republika 1993-1998 poštovní známky.
73
S
B 029
CZ
Svoboda Václav
B 10
Československé známky 1945-1992.
70
S
B 030
CZ
Töpfer Zdeněk
B 10
Filatelistický test.
87
LV
F
B 031
CZ
Töpfer Zdeněk
B 10
Příručka pro vedoucí KMF.
67
SB
B 032
CZ
Tovačovský Oldřich
B 10
Monografie čs. známek - SO 1920.
87
LV
F
B 033
CZ
Trojan Jaroslav
B 10
Československá letecká pošta 1918 - 1939.
75
LS
B 034
CZ
ČNS SČF
B 10
Filatelistické motivy 1998.
67
SB
4) Vystavovatelé BRNO 2000
Medal Číslo
Number
NumerStát
Country
LandPříjmení a jméno
Name
(Pseudonym)Třída
Class
KlasseNázev exponátu
Title, TitelC 101
CZ
Aksamit Pavel
C 1
Československé FDC.
70
LS
C 102
DK
Moller - Hansen Benni
C 1
Extract of Pladereconstruktion of 25 h Blue Hradčany.
mimo soutěž
C 103
DK
Norbjerg Mogens
C 1
Special collection of Hradčany, drawing I (extract).
60
LSB
C 104
D
Pietschmann Ernst
C 1
Tschechoslowakei, "Die 1. Republik".
74
LS
C 105
USA
Wyslotsky Olech W.
C 1
Hradčany and Usages.
82
LV
SP - 22
C 106
CZ
Číhal Jaromír
C 1
Československo od roku 1945.
83
LV
C 107
CZ
Touška Josef
C 2
PČ1919 - rakouské spěšné obdélníky.
64
LSB
C 201
CZ
Jedlička Jaroslav
C 2
Indické státy a Indie 1854-1950.
55
SB
C 203
CZ
Kloubec Jiří
C 2
Belgické Kongo, Ruanda-Urundi ….
58
SB
C 204
CZ
Kotek Josef
C 2
Egypt.
63
LSB
C 205
CZ
Langer Petr
C 2
Německo 1923 - "Motiv košíkového víka".
76
V
SP - 33
C 207
GB
Wheatley Richard
C 2
Netherlands East Indies : 1870 -1892 Stamp Issues.
84
LV
SP - 16
C 301
GB
Day Brian
C 3
Military Posts in Slovakia 1918/1920.
76
V
C 302
CZ
Geriš Jiří
C 3
Poštovny Jesenicka.
72
LS
C 303
NL
(ANNIE)
C 3
Postgeschichte und Briefmarken der Karpaten Ukraine.
79
V
SP + 53
C 401
SP
Page Juan E.
C 4
Československé celiny 1918-1992.
70
LS
C 402
CZ
Příkazský Michal
C 4
Typologie mezinárodních odpovědek a jejich použití na historickém území Československa do r.1949.
67
S
C 403
CZ
Vízner Pavel
C 4
Rakousko - Jubilejní korespondenční lístky, vydání 1908,1914
73
LS
C 404
CZ
Řezníček Zdeněk
C 4
100 leté korespondenční lístky
34
D
C 501
CZ
Grozs Otto
C 5
Ukázka ze speciální sbírky letecké ČSR 1920-39
73
LS
C 601
CZ
Gebel Jaroslav
C 6
Vývoj kolejové dopravy
60
SB
C 602
CZ
Nejedlý František
C 6
Mír a život dětí
60
SB
C 604
CZ
Zámečníček Jaromír
C 6
Terra Australis - objevy a výzkumy austral. pevniny.
66
LSB
C 605
CZ
Zahálka František
C 6
Dějiny malířství na poštovní známce. Barokní malířství v Belgii, Holandsku a Francii.
50
B
C 701
GB
Kiddle Francis
C 7
Peru Revenues.
79
V
Special
B 124
SP
Santaeugenia Grau Juan
B 1
CHECOSLOVAQUIA - revoluční známky a přetisky 1944/45 místní vydání.
71
S
B 316
D
Karpinski Fritz
B 3
Die Deutsche Reichpost und die XI. Olympiade 1936.
81
V
C 603
CZ
Svoboda Václav
C 6
T.G.Masaryk… a co pošta a co sběratelé.
79
V
C 623
USA
Vondra Mirko L.
B 6
MASARYK on Stamps, Covers and Postal Stationary.
87
G
SP - 25
Adresa organizačního výboru Celostátní výstavy poštovních známek BRNO 2000:
Adresa:
Celostátní výstava poštovních známek BRNO 2000
Organizační výbor
poštovní přihrádka č.3, pošta Brno 1
601 03 Brno
tel: 05-41158504
fax: 05-41158504
e-mail1: jpuncochar@fides.cz
e-mail2: okacz@mosilana.cz (filatelistický odbor)
Address of the Brno 2000 Organizing Committee.
Address: National Stamp Exhibition BRNO 2000
Organizing Committee
P.O. Box 3
601 03 Brno
Telephone: ++420 5 41158504
Fax: ++420 5 41158504
e-mail1: jpuncochar@fides.cz
e-mail2: okacz@mosilana.cz (philatelic subcommittee)
Anschrift des Organisationskomitees der Nationale Briefmarkenausstellung BRNO 2000:
Anschrift: Nationale Briefmarkenausstellung BRNO 2000
Organisationskomitee
Postfach 3
601 03 Brno 1
Tschechische Republik
Tel: 420 5 41158504
Fax: 420 5 41158504
e-mail1:jpuncochar@fides.cz
e-mail2:okacz@mosilana.cz (philatelistische Sektion)